آیفون ۶c و احتمال نمایشگر ۴ اینچی اش

۲۱ آذر
0


آیفون ۶c و احتمال نمایشگر ۴ اینچی اش

نمایشگر ۴ اینچی برای آیفون ۶c


کمپانی معتبر و بزرگ اپل آیفون جدیدش در راه است و اطلاعات تازه ای از این آیفون به انتشار میرسد که در ادامه به جدیدترین جزییات آن اشاره نموده ایم …

 

منظور آیفون ۷ یا پرچمدار بزرگ بعدی کوپرتینویی نیست، بلکه در مورد یک آیفون کوچکتر با قیمتی کمتر صحبت میکنیم.چند روز شایعاتی در ارتباط با بدنه دستگاه منتشر شد و حالا یک تحلیلگر دیگر، نمایشگر ۴ اینچی را برای دستگاه پیش بینی کرده است.

بر اساس آخرین تحقیقات و دانسته های مینگ-چی کو، محقق GHI Securities، آیفون بعدی اپل از نظر نمایشگر، دنباله رو راه آیفون ۵ خواهد بود. دستگاهی با پردازنده A9، قاب های رنگارنگ فلزی با پشتیبانی از تکنولوژی NFC و Apple Pay.

این تلفن همراه قرار است اوایل سال آینده میلادی عرضه گردد و در رده تلفن های هوشمند اقتصادی قرار می گیرد. بنابراین قیمتی بین ۴۰۰ الی ۵۰۰ دلار برای آن پیش بینی شده که به نسبت رقمی پایین تر از آیفون ۶ اس است.

آیفون ۵c به دلیل استفاده از پلاستیک به جای فلز، چندان به دل مخاطبین ننشست و حالا اپل گویا قصد دارد تلفن همراه جدید اقتصادی خودش را از لحاظ کیفیت و ظاهر برتر از محصولات رقبایش جلوه دهد. پیش از این نیز به نمایشگر ۴ اینچی دستگاه اشاره شده بود و با توجه به پیشرفت های دستگاه نسبت به آیفون ۵c، احتمالا شاهد رونمایی از محصولی باکیفیت و با قیمتی معقول خواهیم بود.


Source Article from http://www.konjkav.com/index.php/214-mobile/24268–6c—-4–.html

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code