رونمایی از آیفون ۶ سی در زمستان

۲۱ آذر
0


رونمایی از آیفون ۶ سی در زمستان

آیفون ۶ سی در زمستان رونمایی خواهد شد


کمپانی بزرگ و معتبر اپل پس از وارد کردن گوشی هایی با صفحه نمایش بزرگتر از ۴ اینچ حالا قصدش این است که گوشی هوشمندی دیگری را با صفحه نمایش ۴ اینچ روانه بازار کند ، چرا که عقیده دارد این گوشی ها طرفداران خاص خودشان را دارند و در همین راستا ، قرار است که آیفون ۶ سی را با صفحه نمایش ۴ اینچ در بهمن ماه رونمایی نماید.

گزارشات از منابع معتبری در ارتباط با کارخانه ی چینی فاکس کان منتشر شده است؛ این کارخانه، تولید کننده گوشی های هوشمند کمپانی اپل است و اظهار دارد که به زودی گوشی آیفون ۶ سی رونمایی خواهد شد.

در این بین، برخی میگویند اپل تصمیم دارد آیفون ۶ سی را در دی ماه معرفی کند و آن را در بهمن روانه ی بازار ها کند. اما این امکان هم وجود دارد رونمایی از آیفون جدید تا بهار سال آینده به تعویق بیافتد.

بر اساس گزارش های قبلی، آیفون ۴ اینچی بر خلاف آیفون های ۶ اس و ۶ اس پلاس به فورس تاچ مجهز نخواهد بود و پیش بینی میشود که قیمتی بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ دلار داشته باشد. همچنین این گوشی همانند آیفون ۵ سی با بدنه ی پلاستیکی تولید خواهد شد.

با این اوصاف، با یک گوشی هوشمند خوش دست و قدرتمند رو به رو هستیم که اپل آن را برای افراد علاقه مند به گوشی های هوشمند کوچک ارائه میکند. برای جزئیات بیشتر باید تا معرفی شدن آن منتظر بمانیم.


Source Article from http://www.konjkav.com/index.php/214-mobile/24247——-.html

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code