ثبت ۱۰۸ عنوان مقاله پژوهشگران دانشگاه آزاد همدان در پایگاه‌های معتبر علمی

۰۷ دی
0

‌معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان گفت: امسال ۱۰۸ عنوان از مقالات پژوهشگران دانشگاه آزاد همدان در پایگاه‌های معتبر علمی ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار پژوهشی ایسنا منطقه همدان، دکتر علیرضا اسفندیاری‌مقدم در آیین تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد همدان، با بیان اینکه در ۱۰ ماهه امسال ۶۰۰ عنوان مقاله پژوهشی به نام ایران و دانشگاه آزاد در پایگاه‌های معتبر علمی دنیا ثبت شده است، اظهار کرد: ۱۰۸ عنوان از این مقالات اثر پژوهشگران دانشگاه آزاد همدان بوده است.

وی تصریح کرد: امسال دانشگاه آزاد همدان توانسته در پایگاه استنادی اسکوپوس در مقالات نمایه شده رتبه ۱۱۷ را کسب کند، به طوری‌که تا کنون ۱۰۸ عنوان مقاله دانشجویان این دانشگاه در این پایگاه منتشر شده است.

وی با بیان اینکه امسال ۱۳ عنوان کتاب توسط این واحد دانشگاهی چاپ شده که پیش‌بینی می‌شود این آمار تا پایان سال به ۲۰ عنوان کتاب افزایش یابد، افزود: همچنین سه نفر از پژوهشگران دانشگاه آزاد همدان در جشنواره ملی فرهیختگان تجلیل شدند.

وی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی برنامه‌ای راهبردی و پژوهشی دارد که از ابتدای امسال کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های دانشگاه آزاد همدان ۴۰۰ میلیون ریال درآمدزایی داشته و در تلاش هستیم به صورت آزمایشگاه‌های همکار در راستای توسعه و درآمدزایی استان گام برداریم.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان گفت: در راستای کیفیت بخشی به تولیدات علمی پژوهشگران این دانشگاه و افزایش سطح رقابت‌پذیری در سطح ملی و بین‌المللی نیز امکان دسترسی رایگان دانشجویان دانشگاه آزاد همدان به پایگاه‌های علمی معتبر فراهم شده است.

انتهای پیام

Source Article from http://isna.ir/fa/news/94100703902/ثبت-۱۰۸-عنوان-مقاله-پژوهشگران-دانشگاه-آزاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code