لزوم معرفی محصولات دانش‌بنیان واحدهای دانشگاه آزاد در سامانه آزاد اکسپو

۲۶ دی
0

رییس دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه هیات امنای استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی موظفند مانند طرح ساها، محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان خود را در سامانه فن بازار ملی ایران (آزاد اکسپو) معرفی و عرضه کنند.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، دکتر میرزاده با اشاره به جلب کمک‌های مردمی توسط مسؤولان واحدها، اظهار کرد: از آنجایی که موضوع جلب مشارکت‌های مردمی توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز تاکید شده، مناسب است تا در بودجه استان‌ها ردیفی برای این موضوع نیز در نظر گرفته شود.

وی ضمن تقدیر از فعالیت‌های این استان در راستای تولید محصولات دانش‌بنیان به مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی در اقتصاد مقاومتی دانش‌بنیان اشاره کرد و افزود: در همین راستا دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به راه‌اندازی سامانه فن بازار ملی ایران (Azad EXPO) کرده که در این سامانه محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان و مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی ارائه شده است.

دکتر میرزاده تاکید کرد: تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی موظفند مانند طرح ساها، محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان خود را در سامانه «آزاد اکسپو» معرفی و عرضه کنند.

وی رؤسای واحدهای مراکز استان‌ها را مسؤول حسن اجرای این دستور دانست.

بر اساس این گزارش، در این جلسه با موافقت اعضا مقرر شد شهریه متغیر سال ۹۵ نسبت به سال ۹۴ حداکثر ۱۵ درصد افزایش یابد. همچنین واگذاری اختیار تصویب طرح‌های دانش‌بنیان در شورای اقتصاد دانش‌بنیان استان و اختصاص بخشی از شهرک‌های شفا به مسکن کارکنان و اعضای هیات علمی از دیگر مصوبات این جلسه به شمار می‌رود.

انتهای پیام

Source Article from http://isna.ir/fa/news/94102615239/لزوم-معرفی-محصولات-دانش-بنیان-واحدهای-دانشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code