همکاری‌های فناورانه ایران و هلند در صنعت نفت گسترش می‌یابد

۲۸ دی
0

سفیر کشور هلند در ایران گفت: ظرفیت‌های بالایی برای گسترش همکاری موسسات، شرکت‌ها و دانشگاه‌های تحقیقاتی و پژوهشی کشور هلند با پژوهشگاه صنعت نفت وجود دارد و بر این اساس و با شرایط مناسب پس از لغو تحریم همکاری‌های فناورانه ایران و هلند در صنعت نفت گسترش می‌یابد.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، سوزانا ترستال که روز دوشنبه، ۲۸ دی ماه از پردیس بالادستی و پایین‌دستی پژوهشگاه صنعت نفت بازدید کرد، ضمن ابراز خرسندی از این‌که یک روز پس از لغو تحریم‌ها در پژوهشگاه صنعت نفت حضور دارد، گفت: امکانات، دستاوردها و ظرفیت‌های این مرکز پژوهشی – فناوری بسیار خوب و من تحت تاثیر قرار گرفتم.

وی در ادامه افزود: از دو ماه گذشته شرکت‌ها و موسسات تحقیقاتی کشور هلند ارتباط خود را با پژوهشگاه صنعت نفت آغاز کرده‌اند که قطعا با شرایط جدید این روابط ادامه و گسترش خواهد یافت.

وی بر توسعه همکاری با پژوهشگاه صنعت نفت ابراز علاقه‌مندی و تصریح کرد:‌ یکی از نماد همکاری‌های جدی کشور هلند با ایران، آغاز همکاری‌های دانشگاه دلف با پژوهشگاه صنعت نفت است.

سفیر هلند در دفتر یادبود پژوهشگاه صنعت نفت نوشت: از یک بازدید جالب لذت بردم و مطالب زیادی درباره چگونگی تولید نفت در ایران آموختم.

انتهای پیام

Source Article from http://isna.ir/fa/news/94102817015/همکاری-های-فناورانه-ایران-و-هلند-در-صنعت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code