مهلت ثبت‌نام در المپیاد سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی تمدید شد

۰۷ بهمن
0

دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری گفت: به دلیل استقبال زیاد از ثبت‌نام در نخستین المپیاد سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، مهلت ثبت‌نام در این المپیاد تا ساعت ۱۲ شب هشتم بهمن‌ماه امسال تمدید شد.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، پرویز کرمی با اعلام این خبر اظهار کرد: دانش‌آموزان و اولیاء و مدیران مدارس می‌توانند در فرصت باقیمانده نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

به گفته کرمی، تمام دانش‌آموزان دوم و سوم مقطع متوسطه می‌توانند بدون شرط معدل و محدودیت رشته در نخستین المپیاد سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی ثبت‌نام کنند.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری این رویداد در توسعه و ترویج فرهنگ اقتصاد دانش بنیان در کشور تصریح کرد: ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی با همکاری در برگزاری نخستین المپیاد سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، به دنبال تبیین مفاهیم اصلی اقتصاد دانش‌بنیان و گفتمان علم و فناوری در جامعه است و همچنین در تلاش است تا فرصت‌های ناشی از اقتصاد دانش‌بنیان را برای مدیران، جوانان، دانش‌آموزان و خانواده‌ها معرفی کند.

دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی در ادامه، تغییر در مهارت‌ها و رفتار کارآفرینی و توانمندشدن نوجوانان و جوانان برای ورود به فضای خلاقیت و نوآوری را از دیگر اهداف این ستاد برای حمایت از برگزاری این المپیاد دانست و گفت: این امر برای جهت‌دهی دیدگاه جامعه و خانواده‌ها و دانش‌آموزان از فرهنگ اقتصاد نفتی و فرهنگ مصرف به فرهنگ کارآفرینی و تولید اقتصاد دانش‌بنیان صورت می‌گیرد.

بر اساس این گزارش، پس از پایان زمان ثبت‌نام در نیمه شب هشتم بهمن ماه امسال، آزمون نخستین المپیاد سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در تاریخ دوم اسفند ماه امسال برگزار می‌شود. برگزیدگان این رویداد اواخر اردیبهشت ماه سال ۹۵ همراه با برگزاری نخستین جایزه ملی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی که به همت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود، در تهران معرفی خواهند شد.

انتهای پیام

Source Article from http://isna.ir/fa/news/94110704640/مهلت-ثبت-نام-در-المپیاد-سلول-های-بنیادی-و

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code