همایش مهندسی مکانیک ایران در دانشگاه یزد برگزار می‌شود

۰۸ بهمن
0

دبیر بیست و چهارمین همایش سالانه بین‌المللی مهندسی مکانیک ایران از برگزاری کارگاه تخصصی صنعتی و پژوهشی و نمایشگاه صنعتی در حاشیه این همایش در دانشگاه یزد خبر داد.

به گزارش سرویس علمی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه یزد، سید محمد بزرگ با اعلام این خبر گفت: همزمان با بیست و چهارمین همایش مهندسی مکانیک ایران، تعدادی کارگاه تخصصی صنعتی و پژوهشی در زمینه‌های مختلف تکنولوژی‌های نوین حوزه مهندسی مکانیک با همکاری استادان برجسته دانشگاه‌های داخل و خارج کشور و نیز مهندسان و صنعتگران زبده کشور برگزار خواهد شد.

وی با بیان این که آخرین مهلت ثبت‌نام در کارگاه‌ها ۱۰ اسفند ماه سال جاری است از علاقمندان خواست برای برنامه‌ریزی بهتر و مؤثرتر، هرچه سریع‌تر نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

بزرگ افزود: اطلاعات مربوط به این کارگاه‌ها هم‌اکنون در سایت همایش به نشانی ismeconf.ir/2016 در اختیار علاقمندان قرار دارد.

وی همچنین با بیان این که سخنرانی‌های کلیدی تعدادی از برجسته‌ترین استادان کشور و چند سخنران مدعو از سایر کشورهای مهمان، زینت‌بخش این همایش بین‌المللی است، از تمام مهندسان و صنعتگران حوزه مهندسی مکانیک برای حضور در این همایش دعوت کرد.

دبیر بیست و چهارمین همایش سالانه بین‌المللی مهندسی مکانیک ایران در ادامه تصریح کرد: در حاشیه برگزاری این همایش، نمایشگاهی صنعتی در دانشگاه یزد برگزار خواهد شد تا صنعتگران و کارآفرینان با حضور در آن، خدمات و محصولات صنعتی خود را در این استان صنعتی در معرض دید استادان، دانشجویان و صنعتگران حوزه مهندسی مکانیک قرار دهند.

بزرگ در پایان افزود: این نمایشگاه توسط مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران افتتاح خواهد شد.

گفتنی است، بیست و چهارمین همایش سالانه بین‌المللی مهندسی مکانیک ایران هفتم تا نهم اردیبهشت‌ ماه ۹۵ در دانشگاه یزد برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

Source Article from http://isna.ir/fa/news/94110804841/همایش-مهندسی-مکانیک-ایران-در-دانشگاه-یزد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code