شرکت های بزرگ تالار شیشه‌ای

۰۹ بهمن
0

image_pdfimage_print

شرکت های بزرگ تالار شیشه‌ای

شرکت ارتباطات سیار در پایان دی ماه امسال با ارزش بازار ۱۲۹ هزار و ۷۹۶ میلیارد ریال و مخابرات ایران با ارزش ۱۲۸ هزار و ۹۰۴ میلیارد ریال با پشت سر گذاشتن صنایع پتروشیمی خلیج فارس در صدر بزرگترین شرکت بورسی ایستادند تا صدر جدول بزرگان تالار شیشه ای تغییر کند.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس نیز با ارزش بازار ۱۲۸ هزار و ۱۸۱ میلیارد ریال در رتبه سوم قرار گرفت و سرمایه گذاری نفت و گاز پتروشیمی تامین با ۱۰۰ هزار و ۵۷۲ میلیارد ریال، کشتیرانی جمهوری اسلامی با ۹۸ هزار و ۱۹۴ میلیارد ریال، گسترش نفت و گاز پارسیان با ۸۸ هزار و ۵۶۰ میلیارد ریال، پتروشیمی جم با ۸۷ هزار و ۳۶۰ میلیارد ریال و سرمایه گذاری غدیر با ۸۳ هزار و ۵۹۲ میلیارد ریال در رتبه های بعدی ایستادند.

بر اساس این گزارش، پتروشیمی مارون با ارزش بازار ۱۳۸ هزار میلیارد ریال همچنان درصدر بزرگترین شرکت های فرابورسی قرار دارد و هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه ۵۴ هزار و ۹۳۴ میلیارد ریال و گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان با ۳۱ هزار و ۱۲۰ میلیارد ریال در رده های بعدی قرار گرفتند.

پتروشیمی زاگرس، پتروشیمی امیر کبیر، مشارکت مسکن مهر، فولاد هرمزگان جنوب، سرمایه گذاری پارس آریان، ذوب آهن اصفهان و بانکشهر نیز در مکان های سوم تا دهم برترین شرکت های فرابورسی ایستادند.

 اسامی ۲۰ شرکت بورسی و فرابورسی به شرح زیر است:

Source Article from http://www.profit-loss.ir/%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D8%B4%DB%8C%D8%B4%D9%87%E2%80%8C%D8%A7%DB%8C/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code