حمایت از حضور شرکت‌های صنایع الکترونیک در نمایشگاه‌های خارجی

۱۰ بهمن
0

صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک با هدف تشویق شرکت‌های فعال حوزه صنایع الکترونیک به حضور در بازارهای بین‌المللی و رویدادهای نمایشگاهی به منظور کسب بازارهای بین المللی و صادرات محصولات تا سه درصد تخفیف در بازپرداخت کارمزد تسهیلات مالی اعطا می‌کند.

به گزارش ایسنا، هیات مدیره صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک به منظور تشویق و ترغیب صادرات صنایع الکترونیک، مقرر کرده است که به مشتریان طرف قرارداد صندوق که دارای تسهیلات جاری هستند، چنانچه تا زمان تسویه قرارداد در نمایشگاه‌های معتبر خارجی شرکت کنند به ازای هر بار شرکت به اندازه یک درصد و حداکثر تا سقف سه درصد در کارمزد تسهیلات اعطایی تخفیف داده شود.

پیش از این نیز صحا برای کمک و تشویق صادرات به شرکت هایی که از صحا تسهیلات گرفته و موفق به صادرات بخشی از محصولات خود شده اند، تخفیف تا شش درصد در سود تسهیلات اعطا ‌کرده است.

همچنین صحا به صورت جداگانه برای پوشش هزینه‌های شرکت‌های حوزه صنایع الکترونیک برای اخذ تاییدیه‌های فنی بین المللی و پوشش دادن هزینه‌های مربوط به شرکت در نمایشگاه‌های بین المللی، تسهیلات ارزان قیمت اعطا می‌کند.

این صندوق که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت است با بیش از ۱۶ سال سابقه از قدیمی‌ترین صندوق‌های حمایتی تخصصی است که با ارائه تسهیلات با نرخ ترجیحی ۶ تا ١٨ درصد و همچنین صدور ضمانت‌نامه‌های معتبر به حمایت از صنایع الکترونیک شامل صنایع ارتباطی، رایانه‌ای، اتوماسیون، الکترونیک نوری، قطعات الکترونیک، الکترونیک مصرفی و الکترونیک کاربردی اعم از نرم افزار و سخت‌افزار می‌پردازد.

انتهای پیام

Source Article from http://isna.ir/fa/news/94111006292/حمایت-از-حضور-شرکت-های-صنایع-الکترونیک-در

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code