ششمین جشنواره ملی «نظام پیشنهادها» آغاز به کار کرد

۱۳ بهمن
0

دوازدهمین همایش و ششمین جشنواره ملی «نظام پیشنهادها» به همت سازمان جهاد دانشگاهی تهران و با همکاری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری و سایر دستگاه‌های علمی و اجرایی کشور با حضور جمعی از صاحبنظران و اندیشمندان از امروز به مدت دو روز در سالن همایش‌های دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار علمی ایسنا، این همایش در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی با شعار «نظام پیشنهادها، ابزار شکوفایی اقتصادی و فرهنگی کشور» و با هدف شناسایی راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی و ترویج تکنیک‌های نوین در عرصه توسعه فرهنگی در حوزه نظام پیشنهادها برگزار می‌شود.

اشاعه فرهنگ و روحیه نوآوری در راستای الگوی اسلامی – ایرانی پیشرفت، ارزش‌آفرینی ملی و سازمانی، توسعه هم­‌اندیشی‌ها و تبادل تجربیات و توسعه پایدار و فراگیر با به­ کارگیری نظام پیشنهادها از محورهای این همایش است.

«پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی در چارچوب نظام پیشنهادها»، «مهارت زندگی در لحظه؛ شاه کلیدی برای رشد جهشی ارائه پیشنهاد»، «تعامل نظام پیشنهادها و سرمایه فکری در ارزش‌آفرینی سازمانی»، «ارتقای شاخص‌های کلیدی سازمان بعنوان اولین رویکرد در ایجاد باور به نظام پیشنهادها» و «بهره گیری از تکنیک منطق تئوری رفتار برنامه‌ریزی شده با هدف بهبود نگرش و تبادل تجربیات با نظام پیشنهادها» از جمله سخنرانی‌های روز اول این جشنواره است.

نظام پیشنهادها؛ زیرساخت توسعه پایدار سازمانی، ارزشیابی نظام پیشنهادها و شناسایی عوامل بازدارنده آن در سطح فردی، تأثیر نظام پیشنهادها بر ارتقای کیفیت زندگی کاری و عملکرد سازمانی، مشکلات و ضرورت‌های استمرار نظام پیشنهادها، بررسی جایگاه نظام پیشنهادها در ایجاد نوآوری باز در سازمان‌ها و بررسی رابطه بین ظرفیت یادگیری سازمانی با موفقیت نظام پیشنهادها از جمله سخنرانی‌های روز دوم این جشنواره است.

به گزارش خبرنگار ایسنا، برگزاری کارگاه‌های آموزشی از بخش‌های دیگر این همایش است.

انتهای پیام

Source Article from http://isna.ir/fa/news/94111308588/ششمین-جشنواره-ملی-نظام-پیشنهادها-آغاز-به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code