انعقاد تفاهم‌نامه همکاری علمی دانشگاه آزاد با ستاد فرماندهی مرزبانی استان آذربایجان‌غربی

۱۴ بهمن
0

دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌غربی و ستاد فرماندهی مرزبانی استان تفاهم‌نامه همکاری‌ علمی و پژوهشی امضا کردند.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، این تفاهم‌نامه در راستای توسعه تعاملات علمی، تحقیقاتی، پژوهشی بین مراکز دانشگاهی و موسسات تحقیقاتی کشور و مراکز پژوهشی مرزبانی و همچنین بهره‌مندی از توانمندی‌های طرفین در زمینه‌های علمی، پژوهشی و تبادل تجربیات بین دکتر عزیز جوانپور، رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌غربی و سردار سرتیپ دوم محمد عباسی، فرمانده مرزبانی استان آذربایجان‌غربی منعقد شد.

جوانپور در جلسه امضای این تفاهم‌نامه که در سالن اجلاس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه برگزار شد، با تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر گفت: امیدوارم که این تفاهم‌نامه منشا خیر و برکات برای هر دو مجموعه باشد.

وی امنیت امروز را با وجود ناامنی‌های موجود در منطقه در سایه فداکاری‌های شبانه‌روزی مرزبانان جمهوری اسلامی دانست که موجب امنیت پایدار در کشور است.

به گفته جوانپور توافق امروز کوچکترین کاری است که می‌توان در راستای حمایت و همکاری با این مجموعه خدوم که مورد توجه نظام هستند، انجام داد.

عباسی، فرمانده مرزبانی استان آذربایجان‌غربی هم به شرح دستاوردهای نظامی در حوزه مرزی و وجود کاستی‌ها در پاسگاه‌ها و برجک‌های نگهبانی پرداخت و درباره وضعیت موجود پاسگاه‌های مرزی اظهار کرد: نیاز مبرمی به همکاری دانشگاه در زمینه برق داریم که با استفاده از پژوهش در حوزه برق، مشکل سیستم برقی ما را حل کنند و با استفاده از سیستم مهندسی معکوس، سیستم گرمایشی حرارتی برای پاسگاه‌های صفرمرزی راه‌اندازی کنند.

فرمانده مرزبانی استان آذربایجان‌غربی تصریح کرد: ستاد فرماندهی مرزبانی بودجه کافی را برای واحدهای پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور انجام پژوهش‌های نوین در زمینه امنیت درنظر گرفته است.

انتهای پیام

Source Article from http://isna.ir/fa/news/94111409519/انعقاد-تفاهم-نامه-همکاری-علمی-دانشگاه-آزاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code