ضرورت استفاده مدیران اجرایی از محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان

۱۷ بهمن
0

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مدیران اجرایی باید برای ماندگاری شرکت‌های دانش بنیان نیازهای ویژه خود را از طریق این شرکت‌ها تامین کنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه سیستان وبلوچستان، زهرا اربابی در جلسه شورای اداری استان که در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: یادآوری خاطرات پیروزی انقلاب اسلامی تلنگری برای همه مردم است که بدانند برای رسیدن به این انقلاب چه خون‌هایی ریخته شده است.

وی ادامه داد: جانفشانی هزاران انسان پاک از ابتدای شکل گیری انقلاب تاکنون مسیر ما را برای قرار گرفتن در آسایشی که امروز داریم هموار کرده است.

وی عنوان کرد: باید این جانفشانی‌ها را پاس داشت و برای مردم و پاسداشت انقلاب اسلامی تلاش کرد.

اربابی در ادامه جایگاه ستادی مدیران در سیستم اداری استان را مورد خطاب قرار داد و گفت: موارد کارشناسی شده ابتدا باید به سطوح مدیران و بعد از تجزیه و تحلیل کارشناسی به سطوح معاونین و در نهایت به استاندار ارائه شود.

این مسؤول با اشاره به فعالیت شرکت‌های دانش بنیان در سطح استان اظهار کرد: این شرکت‌ها که در پارک علم و فناوری استان مستقرند محصولات و خدمات دانش بنیان مبتنی بر فناوری را در سطح استان ارائه می‌کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار سیستان و بلوچستان افزود: قطعا تامین نیازهای مدیران اجرایی از محصولات و خدمات شرکت‌های دانش بنیان برای موسسین جدید این شرکت‌ها انگیزه ایجاد خواهد کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code