دانشگاه سیستان و بلوچستان قطب علمی جنوب شرق کشور است

۲۰ بهمن
0

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاه سیستان و بلوچستان امروزه با دارا بودن امکانات آموزشی گسترده، ظرفیت‌های بالای پژوهشی و نیز نیروی انسانی متخصص و کارآمد به عنوان قطب علمی جنوب شرق کشور شناخته می‌شود.

به گزارش خبرنگار علمی ایسنا منطقه سیستان و بلوچستان، دکتر محمد فرهادی ظهر امروز، در مراسم بهره‌برداری از آزمایشگاه مرکزی زاهدان در جمع خبرنگاران افزود: دانشگاه سیستان و بلوچستان با وجود امکانات و تجهیزات بالا و همچنین بهره‌مندی از اساتید مجرب، می‌تواند به عنوان قطب علمی در منطقه نیز مطرح شود و وزارت علوم نیز در این راستا از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهد کرد.

فرهادی افزود: سیستان و بلوچستان، استانی مرزی و با ظرفیت‌های بسیار بالاست و دانشگاه سیستان و بلوچستان می‌تواند با برنامه‌ریزی مناسب، زمینه جذب دانشجویان از کشورهای همسایه را نیز فراهم کند.

وی با بیان اینکه وزارت علوم تلاش دارد تا با تخصیص امکانات و تجهیزات، زمینه توسعه هرچه بیشتر دانشگاه سیستان و بلوچستان را ایجاد کند، افزود: با اختصاص اعتبارات لازم زمینه بهره‌برداری از کتابخانه الکترونیک دانشگاه سیستان و بلوچستان نیز در آینده‌ای نزدیک فراهم خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code