آخرین مهلت ثبت‌نام در سمینار «کاربردی‌سازی پژوهش‌های حوزه فناوری نانو»

۲۴ بهمن
0

سمینار «کاربردی‌سازی پژوهش‌های حوزه فناوری نانو»، ۱۰ اسفند ماه ‌امسال به همت کارگروه توسعه سرمایه‌های انسانی ستاد نانو در محل دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس پژوهشی ایسنا، کارگروه توسعه سرمایه‌های انسانی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با هدف هدایت محققان این حوزه به سمت حصول دستاوردهای علمی و صنعتی از پژوهش‌های انجام شده در دوره تحصیلات تکمیلی به صورت پایان‌نامه، مقاله، پتنت و موارد دیگر حمایت می‌کند. در همین راستا برای آشنایی بیشتر دانشجویان با حمایت‌های ستاد نانو، نحوه ثبت اختراع و مباحث‌ تجاری‌سازی و کارآفرینی سمینار یک روزه «کاربردی‌سازی پژوهش‌های حوزه فناوری نانو» برگزار می‌شود.

محورهای این سمینار شامل آشنایی با حمایت‌های ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، انتقال تجربه الگوهای موفق کارآفرینی در حوزه فناوری نانو، آشنایی با اختراع و روش ثبت آن و از ایده تا تولید مبتنی بر حوزه فناوری نانو است.

این سمینار مختص دانشجویان تحصیلات تکمیلی (ارشد و دکتری) دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران بوده و به شرکت کنندگان از سوی ستاد نانو گواهی و پژوهانه خدمات شبکه آزمایشگاهی اعطا می‌شود.

بر اساس اعلام ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، علاقه‌مندان می‌توانند تا تاریخ ششم اسفندماه برای تکمیل فرایند ثبت‌نام در این سمینار اقدام کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code