برپایی نخستین پیشخوان پذیرش طرح‌های الکترونیک در پارک علم و فناوری استان فارس

۲۶ بهمن
0

در پی فراخوان پذیرش طرح‌های الکترونیک پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد در صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا)، نخستین پیشخوان پذیرش طرح‌ها در پارک علم و فناوری استان فارس برپا شد.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، در راستای تقویت اقتصاد دانش‌بنیان و همگام با سیاست‌های دولت تدبیر و امید، صحا ردیف اعتباری ویژه‌ای را برای حمایت از طرح‌های دانش‌بنیان کوچک، طرح‌های کوچک و شرکت‌های نوپا در نظر گرفته است.

برهمین اساس، پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد دانشگاه‌های دولتی و آزاد اسلامی می‌توانند طرح‌های کوچک شرکت‌های مستقر در حوزه الکترونیک پارک و مرکز رشد را تا پنجم اسفند ماه به صحا ارسال کنند.

شرکت‌های متقاضی جهت بهره‌مندی از تسهیلات ویژه صحا می‌توانند با مراجعه به وبگاه صندوق و دریافت کاربرگ «طرح‌های کوچک و شرکت‌های نوپا» نسبت به تکمیل آن اقدام کرده و همراه مستندات لازم به صحا ارسال کنند.

بر اساس اعلام صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا)، در این راستا به منظور تسهیل و تسریع فرایند و با هماهنگی صورت گرفته با مسؤولان استان فارس، نخستین پیشخوان تخصصی پذیرش و ارزیابی طرح‌ها در پارک‌های علم و فناوری استان‌ با حضور مهندس خانکشی‌زاده، رییس اداره ارزیابی طرح‌ها و مهندس جان احمدی از کارشناسان اداره امور اقتصادی، برنامه‌ریزی و توسعه صحا از امروز دوشنبه ٢۶ بهمن ماه برپاست و تا روز سه شنبه ٢٧ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code