تقدیر از مدیرعامل ایرانول از سوی هیات مدیره سازمان تأمین اجتماعی

۱۳ اسفند
0

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول از سوی هیات مدیره سازمان تأمین اجتماعی به دلیل عملکرد موفق این شرکت از بین بیش از ۱۰۰ مجموعه، مفتخر به دریافت لوح تقدیر از رییس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، مدیرعامل شستا و نایب رییس هیات مدیره شستا شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، دومین همایش حسابرسان داخلی و رتبه‌بندی شرکت‌های تابعه شستا با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونین سازمان تامین اجتماعی، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی(شستا)، مدیران حسابرسی داخلی و مدیران برنامه‌ریزی گروه شستا و اعضای هیات مدیره و مدیران عامل کلیه هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد.

در این مراسم مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در مورد مسئولیت‌های سازمان تامین اجتماعی در قبال حفظ و توسعه ارزش دارایی بیمه‌شدگان از منظر اهداف راهبری شرکتی(شفافیت، پاسخگویی) سخنرانی کرد.

همچنین مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی(شستا) در مورد عملکرد، مسئولیت‌ها، نقش‌ها و انتظارات از کمیته‌های حسابرسی و حسابرسان داخلی در شستا سخنانی ایراد کرد .

گروه بنگاه‌های اقتصادی شرکت سرمایه‌گذاری تامین‌اجتماعی در راستای سیاست‌ها و راهبردهای کلان سازمان تامین اجتماعی مبنی بر ارتقای بازدهی سرمایه‌گذاری‌ها، طرح رتبه‌بندی شرکت‌های تابعه خود را اجرا کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code