نخستین گروه از قهرمانان و بدنسازان ایرانی وارد آمریکا شدند

۱۴ اسفند
0

نخستین گروه از ورزشکاران و قهرمانان رشته‌های بدنسازی، فیزیک و بادی کلاسیک برای شرکت در رقابت‌های بین المللی آرنولد کلاسیک آمریکا در ایالت اوهایو وارد فرودگاه بین‌المللی کلمبوس در ایالات متحده آمریکا شدند.

به گزارش ایسنا، این ورزشکاران به دعوت رسمی انجمن دوستی مردم آمریکا و ایران و برای اولین بار به صورت گروهی و منسجم به آمریکا سفر می‌کنند و قرار است در رشته‌های بدنسازی، فیزیک مردان و بادی کلاسیک به رقابت بپردازند و بخت خود را در میان شرکت کنندگانی از سراسر جهان بیازمایند.

اعضای این گروه پس از شرکت در این رقابت‌ها در اوهایو برای شرکت در دوره‌های آموزشی بدنسازی پیشرفته در دانشگاه ورزش ایالات متحده عازم ایالت آلاباما در جنوب آمریکا می‌شوند.

این دوره‌های مهم آموزشی با هدف ارتقای سطح علمی جامعه ورزش کشور و جلوگیری از بروز خطرات و آسیب های ورزشی با هماهنگی انجمن دوستی مردم آمریکا و ایران برنامه ریزی شده است.

اعضای این گروه که به طور رسمی در این دوره از رقابت‌ها شرکت می‌کنند عبارت است از زانیار قادرپور، شاهین ذوالفقاری، عقیل مرادی، آرش فیاضی، علی اجلالی، حبیب بازیار، سعید کریم پور و امیر علی خداداد که در روزهای جمعه و شنبه به مصاف رقبای خود می‌روند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code