انریکه: برتر از حریف بودیم

۱۶ اسفند
0

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا تیم خود را برتر از حریف(ایبار) دانست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) و به نقل از آس، بارسلونا یکشنبه شب در هفته بیست و هشتم لالیگا با چهار گل ایبار را شکست داد. لیونل مسی (دوبار) منیر حدادی و لوییس سوارس گل‌های آبی اناری‌ها را به ثمر رساندند.

انریکه پس از بازی گفت: پنجشنبه هفته گذشته بازی خیره‌کننده‌ای را به نمایش گذاشتیم اما امروز بهتر از آن روز عمل کردیم. از همه لحاظ خوب بودیم. این موضوع را در بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم. خیلی برتر از حریف بودیم.

سرمربی بارسلونا افزود: عملکردمان ما را در این شرایط قرار داده است. لحظات تعیین‌کننده فرا رسیده است و ما برای کسب سه جام تلاش می‌کنیم.

انریکه در ادامه گفت: همه چیز برای ما خوب پیش رفت. از موقعیت‌های سخت عبور کردیم. از همه جهت خوب هستیم. بازیکنانی که وارد زمین می‌شوند خیلی خوب بازی می‌کنند.

او در پایان اظهار کرد: با این شرایط چیزی ما را نخواهد ترساند. در نیکمت گفتیم که بازی در این ورزشگاه سخت است. جو ورزشگاه تاثیری بر بازی ما نداشت. در بازی فوتبال کسی نمی‌داند تیم یا حریف چه شرایطی را تجربه خواهند کرد. هنوز امتیازات زیادی باقی مانده است و لالیگا وقتی فتح می‌شود که از لحاظ ریاضی نتوانند کنارت بزنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code