رئیس موزه جنگ روسیه از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید می‌کند

۱۸ اسفند
0

ریئس موزه جنگ روسیه و هیأت همراه در قالب کاروان راهیان نور بین‌المللی از یادمان‌های دفاع مقدس در مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید می‌کنند.

به گزارش ایسنا، این هیأت روسی در طول اقامت خود در کشورمان، از یادمان‌های دفاع مقدس (جنوب کشور) و شهر خرمشهر بازدید می‌کنند و با شرکت در جلسات هم‌اندیشی با متخصصین و صاحب‌نظران، به راهکارهای حفظ آثار و ترویج فرهنگ دفاع مقدس خواهند پرداخت.

ولادیمیر زاباروسکی، رئیس موزه جنگ روسیه به همراه میخایل میخالچیف، معاون فرهنگی و ویگتور اسکرایبین، معاون نمایشگاهی این موزه و همچنین کادوس لاتیپف، قهرمان اسکادران هوایی روسیه در جنگ جهانی، به همت معاونت بین‌الملل و مرکز مقاومت بسیج و امور ایثارگران سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و همکاری رایزنی فرهنگی کشورمان در مسکو، از روزهای ۱۸ تا ۲۵ اسفند، به ایران سفر می‌کنند.

بازدید از برج میلاد، بازدید از حسینیه جماران، نثار گل به بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و فرماندهان دفاع مقدس، حضور در نشست تخصصی معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با عنوان «تجربه روسیه و ایران در بزرگداشت ارزش‌ها و قهرمانان دفاع ملی» و بازدید از باغ موزه دفاع مقدس، از دیگر برنامه‌های این گروه روسی در سفر به ایران است.

انتهای پیاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code