اردوغان: ترکیه هرگز تسلیم ترور نخواهد شد

۰۲ فروردین
0

رییس جمهوری ترکیه پس از حمله انتحاری در استانبول اعلام کرد: ترکیه هرگز تسلیم برنامه ترور نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نوشته روزنامه‌ حریت، رجب طیب اردوغان، رییس جمهور ترکیه همچنین تسلیت خود را به حسن روحانی، رییس جمهور ایران و روون ریولین، رییس رژیم صهیونیستی به خاطر مرگ شهروندان ایرانی و اسرائیلی در حمله انتحاری روز شنبه در استانبول ارائه کرد.

اردوغان در پیام تسلیت خود به ریولین گفت: از شنیدن مرگ این سه شهروند اسرائیلی و زخمی شدن ۱۰ تن دیگر از آنها در حمله استانبول بسیار ناراحت شدم. من از صمیم قلب به ملت اسرائیل و خانواده‌ شهروندان اسرائیلی که عزیزان خود را در این حمله خیانت آمیز از دست داده‌اند تسلیت می‌گویم. این در حالی است که این افراد برای دیدن کشور ما و آشنایی بیشتر با فرهنگ‌مان به استانبول آمده بودند و امیدوارم که زخمی شدگان هر‌ چه‌ سریع‌تر بهبود یابند.

اردوغان در پیام تسلیت خود به حسن روحانی گفت: به خاطر مرگ یک شهروند ایرانی و زخمی شدن سه تن دیگر از آنها بسیار غمگین هستم. من تسلیت خود را از صمیم قلب از طرف کشور و خودم به ملت دوست ایران به ویژه‌ خانواده‌ و بستگان این افراد اعلام می‌کنم. امیدوارم که زخمی شدگان هر‌ چه‌ سریع‌تر بهبود یابند.

این در حالی است که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل در آغاز نشست کابینه گفت: تروریسم، مرگ و تخریب در سراسر جهان به وجود می‌آورد.

انتها‌ی‌ پیا‌م

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code