صدور بیش از ۸۲ هزار ویزای فرودگاهی در سال ۹۴

۰۳ فروردین
0

معاون کنسولی، امورمجلس و ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه با اشاره به صدور بیش از ۸۰ هزار ویزای فرودگاهی در سال ۹۴ گفت:‌ فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) ظرفیت صدور بیش از ۵۰۰ ویزا در شبانه روز را دارد.

حسن قشقاوی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) درباره‌ ظرفیت روزانه صدور ویزای فرودگاهی فرودگاه بین‌المللی امام خمینی اظهار کرد: در حال حاضر ظرفیت صدور بیش از ۵۰۰ ویزای فرودگاهی در شبانه روز در فرودگاه امام خمینی وجود دارد.

وی با اشاره به آمادگی واحد صدور ویزای فرودگاه امام خمینی(ره) در ایام نوروز خاطرنشان کرد: با وجود این‌که بر اساس آمار موجود در سال‌های قبل، معمولا آمار مسافران خارجی ورودی به کشور در ایام تعطیلات نوروز کاهش می‌یابد، ما در صدور ویزای فرودگاه امام (ره) در شیفت‌های کامل آمادگی لازم را برای صدور ویزا برای کشورهای مختلف به جز چند کشور اعلام شده در اسرع وقت و به صورت شبانه‌روزی دارد.

وی همچنین به تعداد ویزاهای فرودگاهی صادر نشده در سال ۹۴ اشاره کرد و با بیان این‌که «در سال ۹۴ بیش از ۸۲ هزار ویزا صادر شده است» گفت: در سال ۹۲ تعداد ۴۵ هزار ویزا و در سال ۹۳ تعداد ۶۲ هزار ویزای فرودگاهی در فرودگاه‌های کشور صادر شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code