سردار فضلی: امنیت و ایمنی کاروان‌های راهیان نور در اولویت قرار دارد

۰۴ فروردین
0

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: امنیت و ایمنی کاروان های راهیان نور در اولویت قرارگاه مرکزی راهیان نور قرار دارد.

به گزارش ایسنا،سردارعلی فضلی جانشین ستادمرکزی راهیان نور و فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در جلسه قرارگاه مرکزی راهیان نور در اهواز با اشاره به استان‌های میزبان راهیان نور در ایام نوروز گفت: استان های پنج گانه خوزستان،ایلام،کرمانشاه،بوشهر و هرمزگان در ایام نوروز میزبان زائران راهیان نور هستند و به آنها خدمات‌رسانی می‌کنند.

وی افزود: زائران راهیان نور در ایام نوروز مهمانی شهدا را ترجیح دادند و با حضورشان در مناطق عملیاتی دفاع مقدس، وحدت و اقتدار نظام اسلامی را به نمایش گذاشتند.

سردار فضلی با بیان اینکه ۷۶هزار مدیر کاروان در هر دو بخش کاروان های سازماندهی شده و بخش خودش مردمی در حال خدمت‌رسانی هستند، تاکید کرد: قریب به ۲۷هزار خادم الشهدا، ۲۴هزار روای دفاع مقدس، ۲۶هزار روحانی خواهر و برادر توفیق خدمتگذاری در اردوهای راهیان نو امسال را دارند.

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج اظهار کرد: هر شب در چند نقطه از استان‌های پنجگانه راهیان نور، نمایش رزمی فرهنگی برگزار می‌شود که مورد استقبال بسیاری از زائران راهیان نور قرار گرفته است.

وی با اشاره به ارسال۳۲هزار اثر ادبی و هنری زائران راهیان نور به جشنواره سرزمین نور گفت: جشنواره ملی سرزمین نوربه مدت ۱۰ شب از ۲۰اسفند روز ملی راهیان نور تا ۲۹ اسفند برگزار شد و در این مدت برگزیدگان رشته‌های ادبی و هنری با موضوع راهیان نور و دفاع مقدس تجلیل شدند.

سردار فضلی افزود: مراسم با شکوه سال تحویل در تمام زیارتگاه‌ها و اردوها با حضور زائران راهیان نور برگزار شد و خدا را شاکریم که خدمت گذار زائران در سرزمین های نور هستیم.

وی با بیان اینکه برگزاری جلسه قرارگاه مرکزی راهیان نور نشان دهنده وحدت و اقتدار نظام اسلامی است،گفت: در این جلسه مسئولان سپاه، بسیج، ناجا، جهاد سازندگی و ارتش حضور دارند و هدف از برگزاری این جلسات بحث و تبادل نظر در خصوص افزایش کیفیت و کمیت اردوهای راهیان نور و همچنین ایجاد همدلی و هم‌افزایی بین مسئولان راهیان نور برای برگزاری هر چه باشکوه برگزار کردن اردوهای راهیان نور است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code