نگاهی به تیتر نخست روزنامه‌های ورزشی اسپانیا

۰۴ فروردین
0

حملات تروریستی به بلژیک از عنوان های اصلی روزنامه های ورزشی اسپانیاست.

به گزارش ایسنا، سه شنبه صبح در بروکسل دو بمب منفجر شد و بیش از ۳۰ نفر در این حادثه جان خود را از دست دادند. در زیر نگاهی داریم به عناوین مهم صفحه نخست روزنامه های ورزشی اسپانیا.

مارکا

تیتر نخست این روزنامه به حملات تروریستی در بروکسل پایتخت بلژیک اختصاص دارد. ضربه دیگری به اروپا پیش از بازی های دوستانه کشور های اروپایی که خود را برای یورو ۲۰۱۶ فرانسه آماده می کنند، وارد شد.

این نشریه به دیگو سیمئونه اشاره کرد. فلسفه سرمربیگری سیمئونه به عنوان منبعی در دانشگاه هاروارد تدریس خواهد شد.

خوشحالی زین الدین زیدان از بازگشت گرت بیل و کریم بنزما با شرایط ایده ال از عناوین این روزنامه است.

موندودپورتیوو

تیتر نخست این روزنامه به بلرین اختصاص دارد. در صورت جدایی دنی آلوس مدافع آرسنال بهترین گزینه برای جانشینی او خواهد بود. بارسلونا تنها خواستار او نیست. بایرن مونیخ پاری سن ژرمن منچستریونایتد منچستر سیتی و چلسی نیز به جذب او علاقه مند هستند.

مرگ ۳۴ نفر و زخمی شدن ۲۳۰ نفر در حملات تروریستی دیروز از عناوین این نشریه است. بوکومبا و لوپس ایتورایگا در فرودگاهی که بمب منفجر شد حضور داشتند.

این روزنامه به تاثیر حضور آردا توران در بارسلونا اشاره کرد. پس از پیوستن او به این تیم بارسلونا هواداران زیادی در ترکیه پیدا کرده است.

این نشریه به حریفان بارسلونا در بازی های پیش فصل اشاره دارد. آبی اناری ها در تابستان به مصاف لسترسیتی سلتیک و لیورپول خواهند رفت.

سخنان مارسلو درباره نیمار از عناوین این روزنامه است. مدافع رئال مادرید گفت: نیمار به مادرید نخواهد پیوست.

آس

تیتر نخست این روزنامه به وحشت در بروکسل اختصاص دارد. پس از حادثه روز گذشته در بلژیک برگزاری دیدار دوستانه این تیم با پرتغال مشخص نیست.

این نشریه به آلوارو موراتا اشاره دارد. مادرید می خواهد او را از یوونتوس پس بگیرد تا او را به تیم های لیگ برتری همچون آرسنال و لیوپورل بفروشد.

این روزنامه به گزینه مورد نظر رییس باشگاه والنسیا برای هدایت این تیم در فصل آینده اشاره کرد. لیم دوست دارد پاکو خمس جانشین گری نویل شود.

بازگشت سرخیو بوسکتس به بارسلونا و ترک تمرینات تیم ملی اسپانیا از عناوین این نشریه است.

این روزنامه به دیگو کاستا اشاره کرد. سیمئونه برای تقویت خط حمله تیمش خواهان بازگشت مهاجم چلسی است.

اسپورت

تیتر نخست این روزنامه به فوتبال بانوان بارسلونا اختصاص دارد. این تیم در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف پاری سن ژرمن می رود.

صحبت های لوییس سوارس از عناوین این نشریه است. مهاجم اروگوئه ای بارسلونا گفت: زمانی که به کشورم رفتم و در ورزشگاه حاضر شدم از من پرسیدند در چه منطقه ای می خواهی بازی کنی.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code