امام جمعه موقت اصفهان: برای گذر از بیکاری باید اقتصاد مقاومتی را اجرا کنیم

۰۶ فروردین
0

امام جمعه موقت اصفهان گفت: امسال قرار نیست فقط در خصوص اقتصاد مقاومتی شعار داده شود و یا سمینار و سخنرانی کرد و امسال همانطور که رهبری فرمود باید اقدام و عمل در راستای اقتصاد مقاومتی انجام شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه اصفهان، حجت الاسلام سید مجتبی میردامادی در اولین نماز عبادی سیاسی جمعه سال ۹۵ اصفهان با اشاره به آیاتی از کلام الله مجید در خصوص کار و جوانان، اظهار کرد: جوانان این کشور هنر دارند، جوانان ایرانی پر از فکر و ایده هستند و نبوغ آنها زبانزد خاص و عام است. هنر این است که جوانان کشور را به کار گیریم و از هنر و نبوغ آنها چرخ اقتصاد را بچرخانیم.

وی با بیان اینکه باید کاری کنیم که به خارج از کشور وابسته نباشیم، افزود: ما تا وابسته باشیم سرمان کج خواهد بود و این برخلاف آیه‌های قرآن است که می‌گوید جوان مسلمان باید با سری افراشته در جامعه فعالیت کند.

امام جمعه موقت اصفهان به انتخاب شعار سال توسط مقام معظم رهبری، اشاره و تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی نکته بسیار مهمی است چراکه کشور با اقتصاد مقاومتی از بیکاری و تعطیلی کارخانه‌ها عبور می‌کند. امروز نباید سه هزار کارخانه کشور تعطیل باشد. ما باید استعداد و نبوغ جوانان این کشور را به کار بگیریم، زیرا جوانان این مرز و بوم معتقد هستند و دین خود را محکم نگه داشته‌اند و با وجود این همه تحریم صبوری به خرج داده‌اند.

وی به سخنان رهبری در حرم رضوی اشاره کرد و گفت: نخبگان کشور که در مورد برجام ۲ و ۳ و … صحبت می‌کنند باید بدانند که عده‌ای دشمن می‌خواهند ایران از فلسطین صرف نظر کند، از غزه، یمن و بحرین پشتیبانی و حمایت نکند و مانور نظامی هم نداشته باشد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code