۷۸ هزار نفر از نیاوران بازدید کردند

۰۶ فروردین
0

در چهار روز نخست سال ۱۳۹۵، بیش از ۷۸ هزار بازدید از مجموعه فرهنگی – تاریخی نیاوران انجام شد.

به گزارش ایسنا، در روزهای یکم تا چهارم فروردین سال جاری ۷۸ هزار و ۹۴۹ بازدید از این مجموعه انجام شد که کاخ اختصاصی نیاوران با ۲۱ هزار و ۸۸۱ نفر بازدیدکننده بیشترین میزان بازدید از کاخ موزه‌های مجموعه نیاوران را در این مدت به خود اختصاص داد.

همچنین کوشک احمدشاهی با ۱۱ هزار و ۷۳۷ نفر و موزه خودروهای اختصاصی با ۹ هزار و ۶۴۱ نفر شاهد بیشترین بازدیدکننده بوده‌اند.

راه‌اندازی گیشه فروش بلیت در ضلع شمالی مجموعه علاوه بر بلیت فروشی ضلع جنوبی، نصب سیستم هوشمند برای خرید بلیت الکترونیکی، تجهیز سیستم رادیو به منظور معرفی موزه‌ها و اطلاع رسانی به مخاطبان در طول روز، ساماندهی و چیدمان جدید اشیای ویترین‌ها، طراحی و چاپ فرم‌های نظرسنجی، تهیه کارت شناسایی و تجهیز سرویس‌های بهداشتی این مجموعه از جمله اقداماتی بودند که در نوروز امسال به منظور بالا بردن سطح رضایتمندی بازدیدکنندگان در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران انجام شد.

بازبینی و رفع نقایص سیستم حفاظت الکترونیک مجموعه و تعمیر بلندگوهای محوطه بخش دیگری از اقدامات را شامل می‌شوند.

بازدیدکنندگان و گردشگران در این روزها از کاخ اختصاصی نیاوران و موزه پارچه و لباس‌های سلطنتی، کوشک احمدشاهی، موزه جهان‌نما، موزه کتابخانه اختصاصی، موزه خودروهای اختصاصی و باغ کتیبه‌ها که متعلق به دوران قاجار و پهلوی هستند، بازدید کرده‌اند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code