پذیرش بیش از ۲۷ هزار نفر در ستادهای اسکان فرهنگیان آذربایجان‌غربی

۰۸ فروردین
0

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی از پذیرش ۶۴۵۵ خانوار در ستادهای اسکان فرهنگیان آذربایجان‌غربی خبر داد.

«سیدقاسم رضایی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه آذربایجان‌غربی با اشاره وضعیت پذیرش مسافران در ستادهای اسکان فرهنگیان اظهار کرد: براساس آخرین آمار زمان آغاز به کار ستادهای اسکان استان تاکنون ۲۷ هزار و ۳۷ نفر در قالب ۶۴۵۵ خانوار و ۵۴ هزار و ۷۴ نفر روز در سراسر ستادهای اسکان استان پذیرش و اسکان داده شده‌اند.

رضایی با اشاره به زمان پذیرش مسافران در ستادهای اسکان فرهنگیان گفت: ستادهای اسکان آذربایجان‌غربی مانند سایر ستادهای اسکان کشور از ۲۸ اسفندماه آغاز به کار کردند و تا پایان روز ۱۲ فروردین امسال دایر هستند.

وی تصریح کرد: شهرستان‌های ارومیه، مهاباد، ماکو و خوی بیشترین میزان مسافران نوروزی را پذیرا هستند.

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی گفت: امسال ۱۲۳۱ اتاق در قالب مدارس، باشگاه فرهنگیان و خانه معلم برای پذیرایی از مهمانان فرهنگی تجهیز و آماده شده است.

رضائی خاطرنشان کرد: باشگاه‌های فرهنگیان استان با ۲۸۶ تخت و اردوگاه‌های استان شامل ۱۲۰ تخت و خانه‌های معلم استان با ۲۸۴ تخت آماده ارائه خدمات هستند.

وی با اشاره به کیفیت ستادهای اسکان نسبت به سال‌های گذشته یادآور شد: امسال کلاس‌های در اختیار ستاد اسکان از نظر تجهیزات از نوع کلاس‌های ویژه و نوع الف بوده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code