از دست گل چند هوادار استقلال به قلعه نویی تا درگیری در اواخر بازی سایپا و تراکتور

۱۲ فروردین
0

از اتفاقات جالب بازی سایپا و تراکتورسازی می توان به دست گل چند هوادار استقلال به امیر قلعه نویی اشاره کرد.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم های سایپا و تراکتورسازی با برتری یک گله تیم تراکتور به پایان رسید.

حواشی این دیدار به شرح زیر است:

– درحالی که گفته می شد این دیدار بلیت فروشی خواهد شد، هواداران دو تیم به صورت رایگان بازی را تماشا کردند.

– چیزی حدود هزار تماشاگر طرفدار تراکتورسازی و حدود سیصد تماشاگر طرفدار سایپا بازی را از نزدیک تماشا کردند. با این حال بلندگوی ورزشگاه تعداد حاضران را ۹۵۰ نفر اعلام کرد.

– هواداران تراکتورسازی در تمام دقایق بازی به شدت تیم خود را مورد تشویق قرار دادند. نکته جالب آنجا بود که برخی از هواداران استقلال هم در ورزشگاه حاضر بودند و قلعه نویی را دقایقی تشویق کردند. آنها شاخه گلی را هم به قلعه نویی پیش از آغاز بازی هدیه دادند.

– مهدی شریفی مهاجم تیم تراکتورسازی در لیست هجده نفره تیمش قرار نداشت و این مسئله شایعاتی را در ورزشگاه ایجاد کرده بود. از جمله اینکه گفته می شد وی به دلایل انضباطی در لیست تیمش قرار نگرفته است.

– حامد لک دروازه بان سابق تراکتور و فعلی صبای قم این دیدار را از نزدیک تماشا می کرد.

– پیش از آغاز بازی قلعه نویی به سمت جلالی رفت و با او خوش و بش کرد.

– در دقیقه ۵۶ این دیدار داور گل تیم تراکتورسازی را آفساید اعلام کرد که این مسئله با اعتراض قلعه نویی همراه شد.

– زمانی که در ورزشگاه دستگردی تهران خبر پیروزی گسترش فولاد برابر ذوب آهن با هتریک محمد ابراهیمی پخش شد، هواداران تراکتورسازی این مهاجم تیم گسترش فولاد را مورد تشویق قرار دادند.

– در اواسط نیمه اول این دیدار بین مجید ایوبی و کیانی بازیکن تراکتورسازی درگیری لفظی ای شکل گرفت که با دخالت دیگران این جدل لفظی پایان گرفت.

– در اواسط نیمه دوم این دیدار هواداران تراکتورسازی علیه مهدی تاج شعار دادند.

– در آخرین دقایق مسابقه به دلیل خطای شاه علی دوست روی بختیار رحمانی درگیری لفظی شدیدی میان این دو شکل گرفت که قلعه نویی هم در آن دخالت کرد اما این پایان کار نبود و در ادامه پای پورغلامی و مطهری مربیان تیم سایپا هم وسط کشیده شد که در نهایت با اخراج مطهری از روی نیمکت سایپا کار فیصله پیدا کرد.

– پس از پایان بازی بازیکنان تراکتور با رفتن به سمت تماشاگرانشان، از آنها تشکر کردند. همچنین برخی هواداران استقلال و هواداران تراکتور بعد از پایان بازی قلعه نویی را تشویق کردند که سرمربی تراکتور با رفتن به سمت بخشی که در آنها هواداران استقلال هم حضور داشتند، از آنها تشکر کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code