رکابزن ملی‌پوش پس از تصادف: کرمان پیست داشت در جاده تمرین نمی‌کردم

۱۲ فروردین
0

ملی پوش دوچرخه سواری ایران پس از تصادف شدیدی که داشت گفت: اگر پیست کرمان آماده بود من مجبور نبودم در جاده تمرین کنم.

به گزارش ایسنا، فرشید فارسی نژادیان در صبح جمعه ششم فروردین زمانی که مشغول تمرین در جاده بود با یک خودروی سواری تصادف شدیدی داشت. فارسی نژادیان در گفتگو با ایسنا درباره ی میزان آسیب دیدگی خود بیان کرد: در یکی از جاده های کرمان مشغول تمرین بودم و زمانی که به اول مرکز شهر رسیدم با یک خودوری سواری که اصلا من را ندید تصادف کردم. من بیهوش بودم اما انگار قصد فرار داشتند اما چند نفر که در خیابان بودند جلویشان را گرفته و من را نیز به بیمارستان رساندند. یک روز هم بیهوش بودم. پس از آن سر و کتفم را جراحی کردند که کتفم نزدیک به ۴۰ بخیه خورده است.

او در مورد این که چه مدت باید استراحت داشته باشد، گفت: پزشک قانونی تا پانزدهم اردیبهشت به من استراحت داده است اما خدا را شکر مشکلی برای بازگشت مجدد به دوچرخه سواری برایم پیش نیامده است و یکی، دو ماه باید بگذرد تا بهتر شوم.


فارسی نژادیان با گلایه از اینکه پیست دوچرخه سواری کرمان آماده بهربرداری نیست، تصریح کرد: تمام تمرینات من الان در جاده است در حالی که من دوچرخه سوار سرعتی هستم و باید در پیست تمرین کنم . ۱۹ سال پیش کلنگ پیست کرمان را زده‌اند اما شرکت تجهیز فقط ساختمان را تحویل داده است و برای خود پیست که باید روکش شود، هیچ کاری انجام نداده‌اند. درواقع پیست دوچرخه سواری کرمان یک خوابگاه ورزشی دارد و پیست آن قابل استفاده نیست و گفته‌اند که روکش سیمانی دو میلیارد هزینه دارد.

او ادامه داد: اگر آن پیست بود دیگر احتیاجی نداشتیم در جاده تمرین کنیم. به تمرینات هوازی یکی، دو هفته بیشتر احتیاج نداریم که آن را هم می‌توانیم با اسکورت انجام دهیم اما اکنون که پیست نداریم مجبوریم تمام روزهای سال در جاده تمرین کنیم و نمی‌شود هر روز هم اسکورت داشته باشیم.

او در پاسخ به این پرسش که از فدراسیون جویای احوال او بوده اند، گفت:بله. آقایان قمری، چایچی و کمیجانی تماس گرفتند که اگر کاری دارم کمک کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code