قلعه نویی: عربستان برای AFC تصمیم گیری می کند/ از فرصت سوزی ها ناراحتم

۱۲ فروردین
0

سرمربی تراکتورسازی با انتقاد از تصمیم AFC برای برگزاری بازی های نمایندگان ایران و عربستان در کشوری ثالث گفت که عربستان به جای کنفدراسیون آسیا تصمیم گیری می کند.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر سایپا در نشست خبری بعد از این دیدار ضمن تبریک عید نوروز و ولادت حضرت زهرا(ع) گفت: باید یک تبریک به فوتبال آذربایجان بگویم که سه تیم ماشین سازی، تراکتور و گسترش فولاد پیروزی های خوبی به دست آوردند. امروز ما خیلی خوب بازی کردیم و از اینکه موقعیت سوزی کردیم ناراحت هستم. می شد که با دو یا سه گل بیشتر بازی را به پایان ببریم. ما موقعیتی به سایپا ندادیم ولی موقعیت های زیادی داشتیم. این مسئله می تواند به ما ضربه بزند و باید رویش کار کنیم.

وی درباره روند رو به رشد تیمش بیان کرد: ما یک بازی فینال برابر ذوب آهن داریم. آنجا برای ما در لیگ فینال است. راجع به آن بازی بعدا صحبت می کنم. خوشبختانه روند ما رو به رشد است و امیدواریم این روند ادامه پیدا کند. ما در پرداختی ها جز تیم های خوب هستیم و از مسئولان باید در همین رابطه تشکر کنم.

او درباره دلایل پیروزی تیمش برابر سایپا گفت: تیم ما خیلی با برنامه بازی کرد. تمام روزنه ها را بسته بودیم. موقعیت ساختیم ولی استفاده نکردیم. ان شاءالله بتوانیم در آسیا هم پیروز شویم تا خیالمان راحت باشد. سایپا جلوی هر تیمی ۶ موقعیت دارد ولی جلوی ما نتوانست حمله ای داشته باشد. فکر می کنم روز خوب دروازه بان سایپا بود.

سرمربی تراکتورسازی درباره حضور تیمش در عمان برای رقابت های آسیایی گفت: AFC با این حرکت خودش را زیر سوال برد. این برای آسیا خوب نیست که عربستان برایش تصمیم گیری کند. همین استادیوم های ما میزبان عراق و … هستند. جز کشورهای امن هستیم و ما هم چون بزرگان گفته اند بازی می کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code