ایجاد فضای تحرک و نشاط در سازمان از وظایف روابط‌عمومی‌هاست

۱۵ فروردین
0

رییس ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی گفت: لزوم توجه به نقش روابط‌عمومی و مسئولیت‌های اجتماعی این نهاد در همراهی با سایر بخش‌های سازمان و ترغیب مدیران و کارکنان در روی آوردن به ورزش و ایجاد فضای تحرک و نشاط، می‌تواند به عنوان یکی از وظایف این نهاد تاثیرگذار در کشور محسوب شود.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، سیدغلامرضا کاظمی‌دینان با اعلام این مطلب افزود: امروزه وجود فضای تحرک و نشاط در دستگاه‌های اجرایی از نیازهای اصلی یک سازمان محسوب می‌شود و خوشبختانه به واسطه انجام برخی امور ورزشی، شاهد شکوفایی این فضا در برخی از سازمان‌ها و نهادها هستیم که امیدواریم بتوانیم با افزایش برخی از فعالیت‌های روابط‌عمومی و همکاری با سایر بخش‌ها، شاهد روزی باشیم که این امر در تمامی سازمان‌ها نهادینه شده و تمام کارکنان دستگاه‌های اجرایی کشور به ورزش کردن که علاوه بر سلامت جسم و روح موجب افزایش کارآیی کارکنان و رضایت‌مندی مراجعان آن‌ها خواهد شد، روی بیاورند.

کاظمی‌دینان که به مناسبت در پیش بودن چهارمین هفته روابط‌عمومی سخن می‌گفت، ادامه داد: ورزش از جمله عواملی است که منجر به رشد اجتماعی و تقویت روابط اجتماعی می‌شود و ایجاد حس رقابت سالم از طریق برگزاری مسابقات ورزشی می‌تواند باعث بروز تغییراتی همچون تغییر نگرش‌ها، دیدگاه‌ها، روابط انسانی و کارآیی‌ اجتماعی شود که این امر نتایجی پربار و ارزشمندی را برای یک سازمان در بر خواهد داشت.

رییس ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی در خصوص فعالیت‌های ورزشی صورت پذیرفته در این ستاد گفت: برگزاری دو دوره مسابقات فوتسال جام وحدت روابط‌عمومی‌ها، گردهم‌آیی و کوهپیمایی فعالان روابط‌عمومی در سالیان گذشته در طول برگزاری هفته روابط‌عمومی از جمله فعالیت‌های صورت پذیرفته در این بخش است و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت‌پذیرفته در تلاشیم تا در سال‌جاری بتوانیم علاوه بر برگزاری مسابقات رشته‌های دیگر در بخش آقایان، نسبت به برگزاری مسابقاتی در بخش بانوان نیز اقدام کنیم.

کاظمی‌دینان برگزاری سومین دوره مسابقات فوتسال جام وحدت روابط‌عمومی‌ها را به عنوان اولین برنامه این ستاد در سال جاری عنوان کرد و افزود: سومین دوره این مسابقات در دهه اول اردیبهشت‌ماه سال‌جاری آغاز و مراسم اختتامیه آن هم‌زمان با یکی از روز‌های هفته روابط‌عمومی در اواخر اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، سومین دوره مسابقات فوتسال جام و حدت روابط‌عمومی‌ها یادواره شهید تقی ارغوانی اولین شهید مدافع حرم اردیبهشت‌ماه سال‌جاری برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان جهت حضور در این مسابقات می‌توانند با مراجعه به دبیرخانه دایمی بزرگداشت هفته روابط عمومی یا تماس تلفنی با شماره ۸۸۸۰۷۴۵۳ نسبت به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص اقدام کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code