دیدار جنتی با مدیران معاونت هنری و مرادخانی

۲۱ فروردین
0

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی جلسه‌ای با «علی مرادخانی» معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مجموعه مدیران آن معاونت دیدار و در خصوص مسائل مختلف امور هنری گفت‌وگو کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا،علی جنتی در این دیدار ضمن بیان این نکته که یکی از دستاوردهای این دوره وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دلگرم کردن اصحاب فرهنگ و هنر بوده است، تاکید کرد که رسیدگی به مسائل مربوط به امور هنری از جمله پیگیری موارد مربوط به هنرمندان در سیاست و برنامه‌های اصلی این وزارتخانه قرار دارد.

در ادامه‌ی این نشست که ۱۹ فروردین ماه انجام شد، علی مراد خانی نیز ضمن تبریک سال جدید گزارشی از اهم فعالیت‌های معاونت امور هنری در سالی که گذشت به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه داد.

وی با انعکاس دغدغه‌ها و مشکلاتی که در این حوزه کاری وجود دارد، از حمایت‌های بی دریغ علی جنتی قدردانی و سپاسگزاری کرد و اظهار امیدواری کرد که در سال ۹۵ شاهد اتفاقات خوبی در معاونت هنری باشیم.

در این ملاقات هر یک از مشاورین و مدیران معاونت هنری ، در سخنانی به مهمترین مسائل و چالش‌های پیش روی خود اشاره و درباره آن با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صحبت کردند.

از نکات قابل توجه این ملاقات می‌توان به تاکید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مسائل مربوط به هنرمندان پیشکسوت و لزوم همکاری بخش‌های مختلف این وزارتخانه دراین زمینه برای سال جدید اشاره کرد.

در پایان وزیر ارشاد ضمن آرزوی موفقیت برای همه فعالان و زحمت کشان حوزه فرهنگ و هنر این نوید را داد که با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای سال جدید و همچنین بر مبنای بیانات مقام معظم رهبری که این سال را سال «اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل» نامگذاری فرموده‌اند، شاهد اتفاقات خوبی در حوزه فرهنگ و هنر کشور به ویژه امور مربوط به هنرمندان خواهیم بود.

از مدیران و مشاورانی که در این جلسه حضور داشتند می‌توان به؛ ایرج راد، مجید ملانوروزی، فرزاد طالبی، مهدی شفیعی، حمیدرضا نوربخش،سید عباس عظیمی، محمدتقی شریف قادری،مرتضی باقرنژاد،حمیدقبادی، مهدی افضلی، رحیم سیاه کار زاده، سیدعباس سجادی،علی ترابی، ارمغان بهداروند و حجه الاسلام سیف جمالی نام برد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code