حضور معصومه آباد پس از ۲ماه در شورا

۲۴ فروردین
0

رییس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورا که از ۵ اسفند ماه سال گذشته در بیمارستان عرفان بستری بود، پس از بهبود در صحن علنی شورای شهر تهران حضور یافت.

به گزارش خبرنگار «شهری» ایسنا، معصومه آباد در دویست و پنجاهمین جلسه علنی شورای شهر با بیان این مطلب که طی مدت زمان بستری در بیمارستان، با حضور همکاران احساس کردم که یک خانواده هستیم، اظهار کرد: در روزهایی که به اتاق عمل می رفتم ضمن اینکه ممنوع الملاقات بودم، حضور تک تک همکاران شورای شهر را کنار خود می دیدم گویا که از یک خانواده بودیم زیرا احساس ناراحتی، نگرانی و اشک در چشمان‌شان موج می زد که همین امر باعث التیام دردها، آرامش و سرعت بهبودی در من شد.

وی در ادامه به حضور شهردار تهران در اولین روز بستریش در بیمارستان اشاره کرد و ادامه داد: وظیفه خود می دانم تشکر ویژه‌ای از شهردار تهران داشته باشم زیرا که وی در نخستین شب حضورم در بیمارستان با اینکه پاسی از شب گذشته بود با حضور در بیمارستان، تیم‌های تخصصی و جراحی را دعوت کرد تا به تشخیص درست از بیماری من برسند و همان شبانه عمل من انجام شود.

نویسنده کتاب من زنده ام اضافه کرد: خدا را شاکرم که مشمول دعای خیر مقام معظم رهبری قرار گرفتم و از شما عزیزان، مسئولان دانشگاه، روسای دانشگاه‌ها، کارمندان شورا، وزیر بهداشت و آزادگان سپاسگزارم و آرزوی عاجل برای همه بیماران را دارم.

وی با تاکید بر اینکه امیدوارم هیچ گاه گذرتان به بیمارستان نیفتد، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه به صورت اورژانس در پنجم اسفند ماه سال گذشته راهی بیمارستان شدم و بدون مکث و سریع در سی سی یو بستریم کردند، ضمن تقدیر و تشکر به خاطر اقدامات بیمارستان از همکاران خواهشمندم به مصوبه احداث بیمارستان برای کارکنان شهرداری توجه ویژه و تخصصی داشته باشند.

رییس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران اضافه کرد: ارزش تامین سلامت برای کارکنان بسیار حائز اهمیت است و بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته می شود در واقع سرمایه گذاری برای سلامت کارکنان است و می تواند به سرعت و بهبود سلامتی آنها کمک کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code