برتری استان یزد در تحقق فرآیندهای الکترونیکی انتخابات

۲۵ فروردین
0

مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان یزد، از برتر شدن استان یزد در ارزیابی فرآیندهای الکترونیکی برگزاری انتخابات هفتم اسفند خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه یزد، «اکرم فداکار» با اشاره به نتایج ارزیابی‌های وزارت کشور از فرآیندهای الکترونیکی برگزاری انتخابات هفتم اسفند، گفت: طبق ارزیابی‌های ستاد انتخابات کشور، استان یزد در شاخص برخط بودن شعب در روز رأی‌گیری، جزو استان‌های پیش‌تاز شد و در همان ساعت‌های ابتدایی رأی‌گیری، همه شعب آن برخط شدند تا کار استعلام و احراز هویت شرکت‌کنندگان، با سرعت و دقت مناسب، به‌صورت الکترونیکی انجام گیرد.

وی با بیان این‌که فرآیندهای انتخابات به ‌جز اخذ رأی، به‌صورت الکترونیکی و از طریق سامانه جامع انتخابات انجام شد، خاطرنشان کرد: استان یزد توانست در شاخص‌های سامانه جامع انتخابات، رتبه برتر را در کشور از آن خود کند.

فداکار با ابراز تشکر از همه کاربران رایانه مستقر در شعب، سرگروه‌ها و همکاران کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان‌ها، گفت: نتایج این ارزیابی که بر شیرینی و خوشحالی ما از برگزاری باشکوه و عزت‌آفرین انتخابات هفتم اسفند افزود، حاصل همت، همدلی و همکاری لازم میان همه متصدیان برگزاری انتخابات در همه سطوح، و هماهنگی اعضای کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات و هدایت و راهبری شایسته ستاد انتخابات استان است.

مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات بابیان این‌که مرحله دوم انتخابات مجلس در حوزه مهریز، ابرکوه، خاتم، بهاباد و بافق به‌عنوان بزرگ‌ترین حوزه انتخابیه کشور برگزار می‌شود، بر آمادگی این کمیته برای همکاری با فرمانداران در تأمین زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات و اجرای هر چه‌ بهتر فرآیندهای الکترونیکی برگزاری انتخابات تأکید کرد.

فدارکار در پایان ابراز امیدواری کرد تا در این مرحله نیز استان یزد بتواند شایستگی و توانمندی خود را به نمایش بگذارد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code