فردا، به هیچ عنوان وارد جاده های خوزستان نشوید

۲۶ فروردین
0

رییس پلیس راه خوزستان هشدار داد: با توجه به شدت بارندگی ها و طوفان شدید، خوزستانی ها به هیچ عنوان فردا در جاده های استان تردد نکنند.

سرهنگ رضا دولتشاهی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خوزستان، اظهار کرد: در حال حاضر پل حمید آباد حد فاصل شوش به دزفول مسدود است؛ این محور از ساعت ۳ امروز مسدود شده است و به دلیل بالا آمدن سطح آب امکان تردد در این مسیر وجود ندارد.

وی با بیان این که این محور تنها محور مسدود استان تا این لحظه است، افزود: هر چند کلیه محورهای استان خوزستان باز هستند و تردد در کلیه محورهای استان آزاد است ولی پیشنهاد می کنیم که رانندگان از سفر در جاده های بین شهری استان خوزستان خودداری کنند.

دولتشاهی ادامه داد: به ویژه در محور اهواز اندیمشک، خصوصا در نزدیکی روستای سیدعباس شاهد بارندگی بسیار شدید و باد و طوفان هستیم که این وضعیت موجب شده که درختان بسیاری قطع شده و در مسیر بیفتند. محور ایذه – دهدز نیز همین وضعیت را دارا است.

وی گفت: شرایط جوی استان به گونه ای است که سفر در جاده های استان ممکن است با مشکل مواجه شود به این دلیل توصیه می کنیم رانندگان به هیچ عنوان وارد جاده های استان نشوند و از سفر بین شهرهای خوزستان تا پایان بارندگی خودداری کنند.

رییس پلیس راه خوزستان عنوان کرد: همچنین توصیه می کنیم رانندگانی که اکنون در مسیرها در حرکتند،، هر کجا هستند در یک مکان مناسب توقف کنند و تا زمانی که وضعیت جوی مساعد نشده، به سفر ادامه ندهند.

دولتشاهی با اشاره به آماده باش پلیس راه خوزستان ادامه داد: از دیروز اکیپ های پلیس راه در کلیه محورهای استان خوزستان مستقر هستند.

وی گفت: همه محورهای استان خوزستان باز هستند ولی جاده ها لغزنده و شرایط بسیار نامساعد است و توصیه می کنیم رانندگان در صورت ضرورت سفر، سرعت مطمئنه داشته باشند و تا حد امکان حتما فردا از سفر خودداری کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code