حماس: گردان‌های قسام برای آزادی اسرا شبانه‌روز می‌کوشند

۳۰ فروردین
0

یک رهبر جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تاکید کرد که مقاومت فلسطین و در رأس آن گردان‌های شهید عزالدین قسام، شاخه نظامی این جنبش شبانه‌روز برای آزادسازی اسرای فلسطینی از زندان‌های اسرائیل تلاش می‌کنند.

به گزارش ایسنا، خلیل حیه، از رهبران جنبش مقاومت اسلامی (حماس) با ایراد نطقی در همایشی که کمیته امور اسرای گروه های ملی و اسلامی به مناسبت روز اسیر فلسطینی در مقابل دفتر نمایندگی کمیته بین المللی صلیب سرخ واقع در شهر غزه ترتیب داده بود، خاطرنشان کرد که مساله اسرای فلسطین در زندان های صهیونیستی در سرلوحه اولویت‌های مقاومت فلسطین و گردان‌های قسام قرار دارد.

وی خطاب به اسرای فلسطینی گفت: مساله شما، مساله ماست و در سرلوحه برنامه های ما قرار دارد. مبارزان ما و در رأس آنها گردان‌های شهید عزالدین قسام شبانه روز در راستای آزادی شما تلاش می کنند.

وی تصریح کرد: اقدامات ما همواره بر اظهارات ما پیشی گرفته است. مدت زمان طولانی از قرارداد مبادله اسرا وفاداری به آزادگان نمی گذارد و اکنون آزادشدگان در چارچوب این قرارداد در میان شما حضور دارند.

وی ضمن تاکید بر اهمیت وحدت ملی و تقویت آن در مصاف با اشغالگران صهیونیست، تصریح کرد که تنها راه پایان بخشیدن به تجاوزات اسرائیل، وحدت ملی و وحدت رویه در عرصه مبارزه و مقاومت است.

در همین حال، ابوعبیده، سخنگوی گردان‌های شهید عزالدین قسام تاکید کرد که این گردان ها با انجام مبادله جدید اسرای فلسطین، دل ملت فلسطین را شادمان خواهد کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، ابوعبیده ادامه داد که این گردان ها همچنان به عهد و پیمان خود در زمینه آزادسازی اسرای فلسطین از زندان های اسرائیلی پایبند هستند.

وی یادآور شد: وعده انسان آزاده حکم یک دین را دارد که ما تحت هر شرایطی آن را به جا خواهیم آورد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code