علی کریمی: امکانات فوتبال‌مان به حدی برسد که برای صعود به جام جهانی دغدغه نداشته باشیم

۳۰ فروردین
0

کاپیتان سابق پرسپولیس و تیم ملی امیدوار است امکانات فوتبال مان به زودی به حدی برسد که دیگر دغدغه صعود به جام جهانی را نداشته باشیم.

به گزارش ایسنا، علی کریمی با تاکید بر لزوم تامین امکانات مورد نیاز برای رشد فوتبال در ایران گفت: در فوتبال دنیا تیم‌ها به وسیله درآمدزایی که از طریق مواردی مانند حق تبلیغات و پخش تلویزیونی و… دارند، نه تنها هزینه‌های خود را تامین می‌کنند بلکه سودآوری نیز دارند. امیدوارم در فوتبال ایران نیز چنین شرایطی اتفاق بیفتد تا بتوانیم با بهره‌گیری از این امکانات شاهد رشد و توسعه هرچه بیشتر فوتبال‌مان باشیم.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران افزود: فوتبال ایران به قدری پتانسیل دارد که فراتر از آسیاست و الان نزدیک جام جهانی که هست ما نباید استرس بگیریم که در آسیا چه نتایجی به دست می‌آوریم بلکه باید شرایط و امکانات به نحوی باشد که اصلا به آسیا فکر نکنیم و در فکر صعود به مراحل بالاتر جام جهانی باشیم و نگاه‌مان صعود در این بازی‌ها باشد.

وی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال خونه به خونه بابل در لیگ دسته یک گفت: صعودمان به لیگ برتر بسیار سخت است چرا که امتیاز تیم‌ها بسیار نزدیک به هم است و تیم‌ها رقابت بسیار سختی با هم دارند اما امید زیادی داریم تا با دعای خیر مردم و طرفداران به لیگ برتر صعود کنیم.

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code