چگونه با ارسال پیامک انبوه به کسب و کار خود رونق دهیم؟

۳۰ فروردین
0

چرا از بین پیامک‌های بسیاری که برایمان می‌آید تنها درصد کمی می‌توانند توجه ما را جلب کنند؟

به گزارش سرویس بازارا یسنا، پیامک تبلیغاتی از جمله تبلیغاتی است که همه آن را می‌خوانند، ولی متاسفانه در چند سال اخیر هر روز شاهد دریافت پیامک‌های تبلیغاتی هستیم که به هیچ وجه ارتباطی با ما ندارد. اما چطور است که برخی از پیام‌ها هم برایمان جلب توجه می‌کند و در همان لحظه یا در زمان مورد نیاز از خدماتی که معرفی شده استفاده می‌کنیم؟

رمز اول؛ ارسال هدفمند

حتما لازم است دقیقا افراد مخاطب و جامعه هدف خود را با دقت مشخص کنید و بدانید که مثلا خدمات و محصولات شما بیشتر برای آقایان مناسب است یا بانوان و همچنین سن آن‌ها را مشخص کنید، بدانید بیشتردر منطقه یا شهری سکونت دارند و شغلشان چیست؛ بسیار مهم است که با شناخت کامل نسبت به مخاطبان خود بدانید چه زمانی برای ارسال پیامک انبوه بهتر است.

رمز دوم؛ انتخاب درست پنل

همان‌طور که می‌دانید تعداد پنلهای ارسال پیامک بسیار زیاد است و متاسفانه بسیاری از آن‌ها چندان معتبر نیستند، امکانات و کیفیت ارسال مناسبی هم ندارند و یا تعرفه قیمت بالا دارند که همه این موارد مانع موفقیت شما می‌شود .

پنل اس ام اس نیازپرداز

پنل اس ام اس نیازپرداز نرم‌افزاری تحت وب، آنلاین با ساختاری ساده و کارآمد مشابه محیط ایمیلتان است، برخلاف دستگاه‌های ارسال پیامک، نیاز به مودم، سیم‌کارت و سخت‌افزار ندارد و در هر زمان و مکانی قابل دسترسی و استفاده است سرعت ارسال پیامک‌ها در پنل‌های تحت وب چند صد برابر دستگاه‌های ارسال پیامک است و از قابلیت اطمینان بسیار بالایی برخوردار هستند و با بهره‌گیری از قابلیت ارسال زمان‌دار نیازی به اتصال به اینترنت در زمان ارسال نیست. از جمله امکانات سامانه پیام‌کوتاه نیازپرداز ارسال منطقه‌ای، صنفی، شهری، کدپستی، هوشمند، متناظر، منشی پیامک، نظرسنجی و مسابقه است.

دلایل متمایز بودن پنل اس ام اس نیازپرداز

جامع‌ترین بانک مشاغل و اصناف، کدپستی، شهری و منطقه‌ای، ارسال شهری، شغلی، کدپستی و آنتن‌های موبایل (BTS)، کاهش تعرفه کلیه خطوط برای کاربران و نماینده‌ها تا ۵۰ درصد، امکان تفکیک جنسی و سنی، پشتیبانی شیفت شب و روزهای تعطیل، گزارش تحویل دقیق وضعیت پیامک‌ها، پشتیبانی شیفت شب دلایل تمایز این پنل است.

اگر ما بتوانیم ابتدا از دید دریافت‌کنندگان پیامک تبلیغاتی موضوع را بررسی کنیم و سپس برای رونق کسب کار خود رموز موفقیت را به‌درستی به‌کار بگیریم، می‌توانیم هم رضایت مخاطبان خود را جلب کنیم و هم به کسب و کار خود توسعه دهیم و روز به روز به مشتریان بیشتری خدمات خود را ارایه کنیم و درنهایت از درآمد بیشتر لذت ببریم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code