افزایش ظرفیت داخلی تولید ست کیسه خون

۰۵ اردیبهشت
0

مدیر عامل سازمان انتقال خون ایران گفت: همکاران سازمان انتقال خون با توجه به پتانسیل بالای موجود در سازمان باید در مرز دانش پیشروی کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه مرکزی- دکتر علی اکبر پورفتح الله، در بازدید از مرکز انتقال خون ساوه بر اهمیت رشد دانش در سازمان تاکید کرد و گفت: باید بر این مبنا محصولاتی براساس آخرین یافته‌های علمی در سازمان تولید شود.

وی از تحقق اقتصادی شدن انتقال خون خبر داد و گفت: با عنایت به این موضوع و جایگاه ویژه سازمان انتقال خون در کشور باید این جایگاه را به منطقه نیز تسری دهیم.

وی در خصوص روند ارسال پلاسما و اقتصادی شدن این فرایند گفت: امسال تلاش می‌کنیم شرکت‌های معتبر خارجی در جمع‌آوری پلاسما تنوع بیشتری داشته باشند.

وی همچنین از افزایش ظرفیت داخلی تولید ست کیسه خون به بیش از ۱۲ تا ۱۳ میلیون کیسه خبر داد و افزود: در تولید این کیسه‌های خالی که برای خون‌گیری مورد استفاده قرار می‌گیرد باید بازار منطقه‌ای را در نظر داشته باشیم، زیرا ظرفیت تولید چندین برابر مصرف داخل است.

وی همچنین از کارکنان سازمان خواست تا رفتار سازمانی را سرلوحه امور قرار دهند و مثل یک خانواده با همدلی و مشارکت بالا امور را پیش ببرند.

پورفتح الله از انجام ممیزی‌ها توسط کارکنان سازمان انتقال خون خبر داد و از تلاش‌های بی‌وقفه معاونت‌های فنی و تضمین کیفیت در این راستا تشکر کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code