تولید کابل‌هایی تا ولتاژ ۴۰۰ کیلوولت توسط سیمکو

۲۱ اردیبهشت
0

شرکت سیم و کابل‌سازی سیمکو تولیدکننده کابل‌های تا ولتاژ ۴۰۰ کیلوولت است و برای اولین دوره در نمایشگاه بین‌المللی نفت حاضر شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، شرکت سیم و کابل‌سازی سیمکو قادر به تولید انواع کابل‌های قدرت فشارضعیف، متوسط، قوی و فوق فشار قوی تا سطح ولتاژ ۴۰۰ کیلوولت، انواع کابل‌های خودنگهدار فشار ضعیف و متوسط، انواع کابل‌های کنترل و سیگنال و کابل‌های کنترل تخت جهت مصارف خاص، انواع سیم و کابل افشان، انواع کابل‌های مخابراتی و انواع کابل‌های کواکسیال است.

طراحی، تولید، نصب و اجرای پروژه احداث خط کابل ۱۳۲ کیلوولت جزیره کیش و تولید ۶۶ کیلومتر کابل ۲۳۰ کیلوولت با سطح مقطع ۱۶۰۰ میلی‌متر مربع برق منطقه‌ای آذربایجان نمونه‌هایی از پروژه‌های انجام شده توسط سیمکو هستند.

شرکت سیمکو موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ۹۰۰۱ ISO در سال ۱۳۷۶ شد و دارای گواهینامه‌های زیست‌محیطی ۱۴۰۰۱ ISO و ایمنی و بهداشت شغلی ۱۸۰۰۱ OHSAS از سال ۱۳۸۶ تاکنون است. همچنین این شرکت دارای گواهی تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران بوده و دارای گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه ۱۷۰۲۵ ISO/IEC از مؤسسه DAKKS آلمان و گواهی نشان محصولات ازVDE آلمان است.

به گزارش ایسنا، بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران به عنوان بزرگترین نمایشگاه صنعت نفت در خاورمیانه و جزو نمایشگاه‌های برتر جهان به شمار می‌رود که از ۱۶ تا ۱۹ اردیبهشت‌ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code