۶ میلیارد تومان برای فاز نخست دهکده مقاومت لرستان هزینه شد

۳۰ اردیبهشت
0

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: طرح دهکده مقاومت حمزه سیدالشهدا ۳۲ هکتار است که در فاز نخست اعتباری حدود ۶ میلیارد تومان هزینه شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه لرستان، مرتضی کشکولی عصر امروز در حاشیه افتتاح دهکده مقاومت بسیج حمزه سیدالشهدا اظهار کرد: در این محل ۳۰ نوع خدمات ورزشی، معیشتی، رفاهی و تفریحی ارائه می‌دهیم که در فاز نخست ۱۲ خدمت افتتاح‌ شده و ۱۸ خدمت دیگر باقیمانده است.

وی در رابطه با فعالیت‌هایی که می‌توان در این دهکده انجام داد، افزود: پینت‌بال، تراپ، موتورسواری، سالن تیراندازی تپانچه و سلاح بلند، چمن مصنوعی، استخر، آلاچیق تفریحی و رفاهی و نیز سوئیت با پیوست فرهنگی انجام‌ شده است تا تلنگری برای ترغیب روحیه جهادی و مقاومت باشد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه ساخت کامل این دهکده حدود شش سال کار دارد، اظهار کرد: از برنامه‌های ما ساخت سردیس شهدا در دل کوه در همین محیط است.

وی در رابطه با دهکده مقاومت حمزه سیدالشهدا خاطرنشان کرد: این طرح ۳۲ هکتار است که در فاز نخست اعتباری حدود شش میلیارد تومان هزینه شده است.

کشکولی با اشاره به اینکه این دهکده با سه کارکرد آموزشی، بدست آوردن مهارت و تفریحی است، تصریح کرد: این دهکده برای بانوان و برادران در دو نوبت برگزار می‌شود و این محل شکل نظامی ندارد، متعلق به یک قشر خاص نیست و برای عموم مردم به‌ویژه قشر جوان استان است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code