بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه بیماستان ۱۳۲ تختخوابی آستارا

۰۳ خرداد
0

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی کشور از پروژه بیمارستان ۱۳۲ تختخوابی آستارا بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه گیلان، با توجه به این‌که عملیات احداث بیمارستان ۱۳۲ تختخوابی آستارا مراحل پایانی خود را طی می‌کند، «محمدجعفر علیزاده» به همراه هیئتی با سفر به این شهرستان، مراحل پایانی این پروژه را از نزدیک بررسی کرد.

«سیروس شفقی»، فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا در حاشیه این بازدید اظهار کرد: هم‌اکنون میزان پیشرفت این پروژه مهم که با سلامت هموطنان این خطه کشور در ارتباط خواهد بود، به ۹۸ درصد افزایش یافته است.

وی یادآور شد: در جریان این سفر و در نشستی را که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی برگزار شد، فرآیند اتمام پروژه مذکور بررسی و در خصوص چگونگی تحویل آن در هفته دولت سال‌جاری به دانشگاه علوم پزشکی بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش ایسنا، این بیمارستان با زیربنای ۱۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع در پنج طبقه و در زمینی به مساحت ۲۱ هزار متر مربع احداث می‌شود.

بیمارستان مذکور به‌علت واقع شدن در منطقه مرزی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز بهداشتی و درمانی کشور محسوب می‌شود و با ۴ اتاق عمل، ۳ اتاق زایمان، مراکز جداگانه مراقبت‌های ویژه ICU و CCU، آزمایشگاه، اورژانس، داروخانه و سایر امکانات به هموطنان داخلی و حتی کشور همسایه جمهوری آذربایجان خدمات ارائه می‌کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code