توزیع ۲۱۰ هزار بسته پذیرایی و ۴۲۵ هزار بطری آب میان زائرین امام (ره)

۱۳ خرداد
0

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از توزیع ۲۱۰ هزار بسته پذیرایی و ۴۲۵ هزار بطری آب آشامیدنی در میان زائرین امام راحل که در بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام دلها شرکت می کنند، خبر داد.

به گزارش سرویس شهری ایسنا، عبدالحسین رحیمی با اعلام این مطلب گفت: ۲۱۰ هزار بسته پذیرایی شامل آب آشامیدنی، نان غنی شده، آبمیوه، چاقوی یکبار مصرف و یک بسته پنیر از روز قبل برگزاری مراسم ارتحال امام راحل به مرقد مطهر ایشان ارسال خواهد شد.

رحیمی افزود: امسال با توجه به سیاست‌های سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار برای آماده سازی بسته‌های پذیرایی از کیسه‌های تجدیدپذیر که قابلیت بازیافت دارند استفاده شده است. این بسته‌ها در ایستگاه‌های پذیرایی که در سطح پهنه‌های شهرداری تهران مشخص شده است توسط نیروهای مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران که هریک مسئولیت یکی از پهنه ها را بر عهده دارند میان زائرین توزیع خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به گرمی هوا تهیه ۴۲۵ هزار بطری آب آشامیدنی علاوه بر بسته های پذیرایی یکی دیگر از تمهیدات این سازمان در بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام راحل خواهد بود.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران به فعالیت روزانه ۳۰۰ نفر از نیروهای این سازمان برای آماده سازی بسته های پذیرایی اشاره کرد و افزود: آماده سازی این بسته ها طی روزهای ۱۰(آماده سازی یک هزار بسته)،۱۱(آماده سازی ۵۰ هزار بسته) و ۱۲ خردادماه سال جاری(آماده سازی ۱۵۰ هزار بسته) انجام شده است.

بر اساس گزارش ستاد بزرگداشت بیست و هفتمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در شهرداری تهران، رحیمی ادامه داد: ارسال این بسته ها توسط ۱۱ تریلی و هفت کامیون به صورت کاروانی از ساختمان شماره دو سازمان که محل آماده سازی بسته ها بوده به سمت حرم مطهر امام خمینی(ره) از صبح روز قبل برگزاری مراسم آغاز خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code