عطایی ۱۵ بازیکن را به اردوی نهایی دعوت کرد

۲۶ خرداد
0

به گزارش ایسنا به نقل از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال جوانان خود را برای حضور شایسته در هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر ۲۰ سال پسر آسیا که از ۱۹ تا ۲۷ تیرماه به میزبانی چین تایپه برگزار می شود، آماده می کند.


ششمین و آخرین مرحله تمرینات آماده سازی این تیم با ورود بازیکنان به اردو از روز جمعه ۲۸ خردادماه و تمرینات آماده سازی نیز از صبح روز شنبه ۲۹ خردادماه آغاز می شود و تا روز پنج شنبه دهم تیرماه ادامه خواهد داشت.


بهروز عطایی سرمربی تیم  ملی والیبال جوانان ایران ۱۵ بازیکن را به این اردو دعوت کرده است که نسبت به اردوی قبلی چهار بازیکن کم شدند. در پایان این اردو نیز سه بازیکن دیگر کم خواهند شد تا تیم با ۱۲ بازیکن راهی چین تایپه شود.


رسول آقچه لی، علی رمضانی، بیژن براتی طرقی، علی اصغر مجرد، محمود رسولی، اسماعیل طالبی خامنه، توحید صمدی، طیب عینی ثمرین، محمدکاظم غفاری، امیرحسین اسفندیار، جواد کریمی سوچلمایی، میربابک موسوی گرگری، اکبر ولایی، علیرضا صفایی طهرانی و اسماعیل مسافر داشلی برون، ۱۵ بازیکن دعوت شده به این اردو هستند.


بهروز عطایی به عنوان سرمربی، مسعود آرمات، علیرضا طلوع کیان، احمد لاهوتی(مربیان)، بهمن تاروردی زاده (بدنساز)، محمد امین شاکری (آنالیزور)، مهدی احمدی (فیزیوتراپ)،محمود محمدی (ماساژور) و اکبر محمدی به عنوان سرپرست ملی پوشان را در این اردو همراهی می کنند.


پنجمین اردوی آماده سازی این تیم که از روز یکشنبه ۱۶ خردادماه با ۱۹ بازیکن در آکادمی ملی المپیک آغاز شده بود، عصر روز گذشته (سه شنبه ۲۵ خردادماه) به پایان رسید.


تیم ملی والیبال ایران روز جمعه ۱۱ تیرماه تهران را به مقصد چین تایپه ترک می کند.


انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code