۱۰ بازیکن برتر یورو از نظر FOUR FOUR TWO

۱۰ تیر
0

به گزارش ایسنا، رقابت های یورو ۲۰۱۶ به روزهای آخر خود نزدیک می شود و به همین خاطر مجلات و روزنامه های معتبر ورزشی جهان شروع به معرفی برترین های این رویداد بزرگ کردند. در این بین مجله معتبر فورفورتو اقدام به انتشار ۱۰ بازیکن برتر این دوره از رقابت ها را کرده است که تونی کروس از تیم ملی آلمان در صدر قرار گرفته است.


کارشناسان فورفورتو با در نظیر گرفتن امتیازاتی که در هر بازی به بازیکنان مختلف در این دوره از رقابت ها کردند، در آستانه شروع مرحله یک چهارم نهایی این دوره از رقابت ها، ۱۰ بازیکن برتر را معرفی کردند.


۱- تونی کروس (آلمان)


هافبک تیم ملی آلمان بعد از قهرمانی با رئال مادرید در اروپا، نمایش بی نقص خود را در تیم ملی آلمان نیز ادامه داد. او در امر بازیسازی و شروع حملات ژرمن ها نقش خوبی از خود اسفا کرده است.


۲- گرت بیل (ولز)


ستاره اول تیم ملی ولز با زدن ۳ گل زده و به رخ کشیدن مهارت بالایش در زدن ضربات ایستگاهی، یکی از ستاره های جام بوده است ولی میزبان دوندگی و پاس های صحیح نیز ثابت می کند او یکی از ستاره های این دوره از رقابت ها بوده است.


۳- گراتزیانو پله (ایتالیا)


بهترین شماره ۹ جام تاکنون در کنترل توپ و حضور در فضاهای مختلف زمین عالی بوده است و در این بین نیز ۲ بار برای تیم ملی ایتالیا موفق به گلزنی شده است.


۴- دیمتری پایت (فرانسه)


هافبک هجومی تیم ملی فرانسه در این دوره از رقابت ها بهترین بازیکن کشورش بوده است. زدن ۲ گل در مرحله گروهی و حضور موثر در خط حمله فرانسه از عوامل حضور پایت بین بازیکنان برتر این دوره از رقابت ها بود هاست.


۵- آندرس اینیستا (اسپانیا)


هافبک خلاق تیم ملی اسپانیا که در دو دیدار به عنوان برترین بازیکن زمین انتخاب شد نیز یکی دیگر از ستاره های این دوره از رقابت ها بوده است که البته با توجه به حذف اسپانیا باید در روزهای بعدی جایگاه خود را به احتمال زیاد از دست بدهد.


۶- کوین دی بروینه (بلژیک)


دی بروینه در ۴ دیدار تیم ملی کشورش در این دوره از رقابت ها بالاترین امتیاز را کسب کرده است و بهترین بازیکن کشورش بوده است. او البته تاکنون غیر از گلزنی در سایر موارد موثر بوده است.


۷- ایوان پریشیچ (کرواسی)


پریشیچ نیز با امتیازات بالا و دقت در پاسکاری و سرعت بالایی که داشته است به عنوان یکی از ستاره های این دوره از رقابت ها انتخاب شده است. البته او بدشانس بود که کشورش با شکست برابر پرتغال یورو را ترک کرد و او نیز به خانه بازگشت.


۸- گرزگورز کریچوویاک (لهستان)


عملکرد خوب این بازیکن عضو سویا در تیم ملی لهستان باعث شده است تا تیم های بزرگی به دنبال به خدمت گرفت او باشند. او باید همراه لهستان در یک چهارم نهایی یورو برابر پرتغال به میدان برود.


۹- آلوارو موراتا (اسپانیا)


مهاجم ۳ گله تیم ملی اسپانیا نیز در این دوره از رقابت ها درخشش خوبی داشت ولی او نیز بدشانس بود که شکست برابر ایتالیا باعث شد این بازیکن آینده دار به خانه بازگردد.


۱۰- مسوت اوزیل (آلمان)


هافبک طراح تیم ملی آلمان نیز یک تنه بار تیم ملی کشورش را به دوش کشیده است و با پاس های موثر خود نقش مهمی در طرح ریزی حملات ژرمن ها داشته است.


انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code